İnternet Medya Birliği

AKDAĞ TABİAT PARKIMIZ SEZONU AÇIYOR

AKDAĞ TABİAT PARKIMIZ SEZONU AÇIYOR

En son 22 Kasım 2020 tarihinde misafirlerini ağırlayan ve sezonu kapatan Akdağ Tabiat Parkımız, 2021 sezonunu bu hafta sonu açıyor.

Her sezon bir önceki yıldan daha fazla misafirimizi ağırladığımız Akdağ Tabiat Parkımızda Pandemi kuralları çerçevesinde misafir kabul edeceğimiz için hafta sonları konaklamak isteyen misafirlerimiz sokağa çıkma yasakları sebebiyle, Cuma giriş Pazartesi çıkış çeklinde 3 gün konaklama yapmaları gerekmektedir.

Hafta içi kalmak isteyen misafirlerimiz için bir süre kısıtlaması bulunmuyorken, hafta sonları için 1 Hazirandan sonra hükümetimiz tarafından bir değişiklik yapıldığı takdirde hafta sonu planları yapılan değişikliklere göre güncellenecektir.

Akdağ Tabiat Parkımızda konaklamak isteyen vatandaşlarımız herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için rezervasyon numaramız olan 0 533 371 85 26 numaralı telefonumuzu mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; http://sandikli.bel.tr/akdag-tabiat-parki/ yada sosyal medya adreslerimizden bizleri takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/akdagtabiat

www.instagram.com/akdagtabiat

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ