İnternet Medya Birliği

Vali Gökmen Çiçek Havadan Trafik Denetimi Yaptı

Vali Gökmen Çiçek Havadan Trafik Denetimi Yaptı

Trafikte can ve mal güvenliğini sağlamak, trafik kazalarının en aza indirmek adına Jandarma ve Emniyet ekipleri havadan trafik denetimleri ile trafiğin genel durumunu kontrol ediyor.

İl Jandarma ekiplerince bugün il merkezinde Afyonkarahisar-Eskişehir yol güzergâhında helikopterle gerçekleştirilen trafik denetimine katılan Vali Gökmen Çiçek, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte yolların genel durumunu ve trafik yoğunluğunu kontrol etti.

İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yılmaz Kırgel’den bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, yol boyunca alınan önlemleri ve ekiplerin gerçekleştirdikleri denetimleri havadan kontrol etti.

En Az Sorun, En Az Kayıp için Denetimler Sürecek

Afyonkarahisar’ın 7’si ana yol olmak üzere 12 yol girişi ile yolların kesiştiği bir il olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek: “Araç yoğunluğunun en fazla yaşandığı illerden birisiyiz. Bayram süresince sorunsuz bir dönem geçirdik. Bugün kademeli normalleşmenin ilk gününde de herhangi bir yoğunluk yaşamıyoruz. Ekiplerimiz zaman zaman denetimler gerçekleştiriyor. Bugün bizlerde bu denetim eşlik ettik. Trafikte en az sorun ve ez az kayıp yaşanması için çalışmalarımız, tedbirlerimiz ve denetimlerimiz devam edecek” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ