İnternet Medya Birliği

“Çevre konusunda duyarlıyız”

“Çevre konusunda duyarlıyız”

ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİNDEN ÜYE BELEDİYELERİNE KONTEYNER DESTEĞİ

Afyonkarahisar İli Çevre Hizmetleri Birliği, üyesi olan 59 belediye ve İl Özel İdaresi’ne çöp konteyneri desteğinde bulundu.Çevre Hizmetleri Birlik Başkanı Mehmet Zeybek önderliğinde Afyonkarahisar’ın tamamına taşıma ve bertaraf ücreti almadan başarılı bir şekilde katı atık hizmeti veren Çevre Hizmetleri Birliği, belediyelerin atıklarını toplarken işlerini kolaylaştırmak adına bir destekte daha bulundu.

Birlik üyelerine destek artarak devam ediyor

Toplamda 1280 adet çöp konteyneri alımı yapan Birlik, konteynerleri üye belediyelerine ulaştırarak hizmetlerine sundu. Böylelikle Birliğin üye belediyelerine son 1 yıl içerisinde yapmış olduğu maddi destek 13 milyon lirayı geçti.

“Çevre konusunda duyarlıyız”

Çevre Hizmetleri Birliği Entegre Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’nin başarılı bir şekilde işini yaptığını aktaran Zeybek Başkan, “Önceden belediyelerimizin sırtına yük olan atıkların taşınması ve bertarafı konusu birlik çalışmaları sayesinde yük olmaktan çıkmıştır. Bu çalışmalar, tabi ki maddi konulardan daha fazla olarak çevrenin korunması adına önemli çalışmalardır. Çevre ve insan sağlığının değerinin daha fazla anlaşıldığı şu günlerde, çevrenin korunması konusunda en başarılı illerin başında geldiğimizden dolayı gururluyuz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ