İnternet Medya Birliği

Şuhut’ta Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor

 

Şuhut  Belediye Başkanı Recep Bozkurt  doğalgaz çalışmalarının hummalı bir şekilde devam ettiği alanları inceleyip, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Şuhut’u doğalgazla buluşturmak için yoğun çaba harcayan,kapı kapı abonelik için talep toplayan Başkan Bozkurt Şuhut’ta doğalgaz ulaşmayan cadde ve sokağın kalmayacağını belirterek’’Taşlıca mahellesindeyiz. Burada doğalgaz çalışmalarının hummalı bir şekilde çalıştığına şahitlik ediyoruz.Ben buradan kapılarının önüne doğalgaz ulaşan hemşehrilerimizden bir an önce abonelik işlemlerini tamamlamalarını istirham ediyorum.

Aksa Doğalgaz yetkililerinden almış olduğumuz verilere göre hızlı bir şekilde abonelik işlemleri tamamlanıyor ama vatandaşlarımızın daha hızlı bir şekilde abonelik işlemlerini yapmaları gerekiyor. Abonelik işlemleri geç bir şekilde ilerler ise doğalgaz evlere geç bir şekilde ulaşmış olacak.Söz verdiğimiz gibi kadim ilçemiz Şuhut için her kulvarda çalışmaya,yaptığımız yatırımlarla adeta destan yazmaya devam ediyoruz’’dedi.

Başkan Bozkurt’a inceleme sırasında Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek’te eşlik etti.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ