İnternet Medya Birliği

AK Parti heyetinden ziyaret

AK Parti heyetinden ziyaret

AK Parti heyeti, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Heyeti, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, AK Parti İl Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Harika Kılıç, İl Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Erişen, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Ali Tekik, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, AK Parti İl Geçlik Kolları Başkan Yardımcısı Murat Ege, Ak Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yaşlılar ve Engelliler Koordinasyon Kurulu Üyeleri Ahmet Yağdıran ve Abdullah Sağlam MS ve Engelsiz Yaşam Derneği, İnternet Habercileri Derneği ve İnternet Medya Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarette MS Hastaları ve Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı ve aynı zamanda İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday, İnternet Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Tür, Muhittin Çekdemir hazır bulundu.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Engellilerin sorunları konuşuldu, Aynı zamanda ziyaret edilen dernek yönetimi üyelerinin basın mensubu olması hasebiyle, Ülkenin içerisinde bulunduğu durum değerlendirildi ve ekonomik konular üzerine istişarede bulunuldu.

Ziyarette, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Ali Tekik, Başkan Ögeday’a Çiçek takdim etti. Ziyaretleri nedeniyle çok memnun kaldıklarını ifade eden Başkan Ögeday çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaretçilere teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ